سرمایه گذاری گری اسکیل در رمزارزها

نیم میلیون بیت کوین: سرمایه گذاری گری اسکیل در رمزارزها

صندوق سرمایه گذاری بیت­ کوین گری­ اسکیل اکنون بیش از 500.000 بیت­ کوین دارد که ارزش آن از 8.3 میلیارد دلار هم فراتر رفته است.

سرمایه گذاری گری اسکیل

طبق خبری که 16 نوامبر منتشر شد، گری ­اسکیل اکنون 8.35 میلیارد دلار بیت­ کوین دارد – که معادل 2.69% از ظرفیت و ارزش بازار بیت ­کوین است. اما با تخمین چین‌آلیز (Chainalysis) مبنی بر این که حدود 3.7 میلیون بیت­ کوین از دست رفته است، می‌توان گفت گری­ اسکیل اکنون مالک 3.37% بقایای موجود در بازار بیت­ کوین است.

باتوجه به رغبت سرمایه‌گذاران سازمانی‌ای که حاضرند در ازای یک صندوق امن و [با قواعد] مدون، مبلغ بیشتری برای خرید و فروش رمزارزها پرداخت کنند، سهام صندوق سرمایه گذاری بیت ‌کوین گری اسکیل، در حال حاضر به ازای هر بیت کوین چیزی حدود 15.62 دلار را نشان می‌دهد و حتی تا تا 18.86 هم معامله می‌شود. این معادل چیزی حدود 19% حق صرافی بیشتر است. گری اسکیل همچنین سالانه کارمزدی 2 درصدی را اخذ می‌کند.

صندوق سرمایه گذاری بیت کوین گری اسکیل در طول سال 2020، بیت کوین بسیار زیادی را جمع کرده است؛ با در نظر گرفتن مجموع دارایی‌های بیت کوین پیشین آن، این صندوق چیزی حدود 50% افزایش دارایی داشته است. این افزایشی قابل توجه برای صندوقی است که تنها 7 سال پیش راه‌اندازی شده و نشان‌دهنده این است که درست مثل گلوله‌ای برفی در حال رشد است.

هفته گذشته، این صندوق با دریافت 15.907 بیت­ کوین به ارزش 215 میلیون دلار، بیشترین جریان مالی هفتگی را به خود اختصاص داد.

صندوق سرمایه گذاری اتریوم گری اسکیل نیز خریدهای خود را در طول 2020 افزایش داد و اکنون تقریباً چیزی حدود 1.175 میلیارد دلار اتریوم را دارا می‌باشد که این 2.24% از کل بازار اتریوم است.

8 رمز ارز دیگر صندوق گری­ اسکیل اکنون چیزی نزدیک به 400 میلیون دلار دارایی را مدیریت می‌کنند و ارزش کل دارایی دیجیتال تحت مدیریت شرکت را به چیزی حدود 9.9 میلیون دلار می‌رسانند.

سرمایه gray scale
خرید بیت کوین
خرید اتریوم
خرید تتر
خرید بیت کوین کش
رضا عطایی
رضا عطایی
۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ⭐ ۲ سال سابقه معامله گری رمز ارزها ⭐ ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس
رضا عطایی
۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ⭐ ۲ سال سابقه معامله گری رمز ارزها ⭐ ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس