شرکت هایی که با بیت کوین حقوق پرداخت می کنند!

فهرست

پرداخت حقوق با بیت کوین! پدیده ایی نو ظهور در شرکت ها

تا چند سال پیش تنها شرکت‌ها و یا صرافی‌هایی که خودشان در زمینه ارز دیجیتال و یا بلاک چین فعالیت داشتند، حقوق و دستمزد کارکنان خود را با ارزهای دیجیتال پرداخت می‌کردند. ولی در سال‌های اخیر شرکت‌های بزرگ دیگر هم شروع به انجام این کار کرده‌اند. در ادامه به معرفی 5 تا از مهم‌ترین این کمپانی‌ها می‌پردازیم.

پرداخت حقوق با بیت کوین
gmo group

GMO group

این کمپانی پیشروی ژاپنی که در حوزه خدمات مرتبط با اینترنت فعالیت می‌کند از سال 2017 این امکان را برای بیش از 4000 پرسنل خود فراهم کرد که در صورت علاقه حقوق خود را با بیت کوین دریافت کنند.

spot.im

Spot.IM

کمپانی Spot.IM هم که در زمینه رسانه و مشخصاً شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند، حقوق کارکانش را با بیت کوین پرداخت می‌کند.

sc5

SC5

کمپانی دانمارکی که در حوزه فناوری اطلاعات و اینترنت فعالیت می‌کند یکی از نخستین شرکت‌هایی است که از سال 2013 شروع به پرداخت دستمزد کارمندانش با بیت کوین کرد.

purse.io

Purse.IO

Purse.io وب‌سایتی برای خرید و فروش کارت‌های تخفیف وب‌سایت آمازون است. این وب‌سایت دستمزد کارکانانش را با بیت کوین کش پرداخت می‌کند.

coinality

Coinality

Coinality نمونه جالبی است که متوجه شویم که چقدر آینده ارزهای دیجیتال می‌تواند رو به گسترش باشد. کوینالیتی یک وب‌سایت کاریابی است ولی تفاوت‌هایی با وب‌سایت‌های مشابه خود دارد. در این سایت می‌توانید برای اشتغال و در استخدام کسب و کارهایی درخواست دهید که حقوق کارمندانشان را با ارز دیجیتال می‌پردازند. خود این وب‌سایت هم دستمزد کارکنانش را با ارزهای دیجیتال پرداخت می‌کند.

نظر شما چیست؟ آیا علاقه دارید حقوق خود را با بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال پرداخت کنید؟

منبع: 

https://ihodl.com/investment/2018-11-09/top-employers-pay-crypto/

رضا عطایی
۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ⭐ ۲ سال سابقه معامله گری رمز ارزها ⭐ ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس