اولین کارت اعتباری با پشتیبانی از جایزه بیت کوین

کارت اعتباری با بیت کوین

ویزا و BlockFi با همکاری یکدیگر کارت اعتباری Bitcoin Rewards را منتشر کردند که اولین کارت اعتباری ارائه دهنده جوایز بیت کوین است.

به لطف اولین کارت اعتباری در نوع خود ، درآمد بیت کوین بسیار آسان تر می شود: کارت اعتباری پاداش بیت کوین. در حالی که کارت های اعتباری Coinbase و Fold وجود دارد که جوایز بیت کوین را ارائه می دهند ، این اولین کارت اعتباری است که به جای امتیاز یا مایل ، با ارز دیجیتال به شما پاداش می دهد.

ویزا و شرکت فناوری مالی BlockFi برای انتشار کارت اعتباری پاداش بیت کوین به ساکنان ایالات متحده در تمام ایالات به جز نیویورک (به دلیل محدودیت های قانونی) در بهار 2021 همکاری کردند. این کارت توسط Evolve Bank & Trust صادر می شود.

روی هر خرید می توانید 1.5 درصد مبلغ تراکنش خود را در قالب بیت کوین به عنوان پول پس بگیرید. از آنجا که بیت کوین بدست آمده از معاملات کارت به یک حساب BlockFi واریز می شود ، این مبلغ به عنوان بودجه رمزگذاری استاندارد در نظر گرفته می شود و می توان آن را برداشت کرد، معامله کرد یا به عنوان وثیقه وام با پشتوانه رمزپایه استفاده کرد.

کارت اعتباری پاداش بیت کوین 200 دلار هزینه سالانه خواهد داشت ، اما به لطف پاداش خوشامدگویی کارت می تواند در سال اول جبران شود: می توانید پس از صرف 3000 دلار یا بیشتر در سه ماه اول از افتتاح حساب ، 250 دلار بیت کوین کسب کنید.

جزئیات اضافی نرخ و هزینه کارت ، مانند APR و هزینه تراکنش خارجی آن ، هنوز در دسترس نیست.

مشتریان موجود BlockFi با اعتبارات BlockFi Interest تأمین شده می توانند هم اکنون به لیست انتظار بپیوندند. لیست انتظار در ژانویه 2021 برای عموم آزاد خواهد بود.

 

منبع: BockFi

خرید بیت کوین
خرید اتریوم
خرید تتر
خرید بیت کوین کش
رضا عطایی
۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ⭐ ۲ سال سابقه معامله گری رمز ارزها ⭐ ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس